Bir önceki yazımızda siz ziyaretçilerimize Kimler Saç Ektiremez başlıklı makalemiz ile sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Bu makalemizde ise Kadın Saç Ekimi Fiyatları ile ilgili sizlere elimizden geldiği kadar açıklayacağız.

Saç ekimi işlemini kısaca açıklamak gerekirse. Saçların dökülmesi sonucu yapılan ve saçlı bölgeden alınan saçların saçsız bölgeye nakli işlemine denir. Ekilmek için alınan saçlar genellikle kafamızın arka kısmı yani ense bölgesinden alınır. Bilindiği üzere buradaki saçlar aksi bir durum olmadığı sürece ömür boyu dökülmemektedir.

Saç ekimi işlemini en çok erkekler talep etmektedir. Bayanlarda ise genellikle dökülme aşamasın da işin ciddiyetinin farkına varıp saç mezoterapisi yöntemi ile dökülmesi önlemekteler.

Tabi ki bu bayanlar saç ekimi yaptıramaz anlamına gelmemektedir. Kadınlara da aynı yöntemler uygulanarak saç ekimi işlemi yapılmaktadır. Saç ekimi için hastanın kesin kararlı olması en önemli kuraldır. Kararlı olduktan sonra yapılacak tek iş en iyi saç ekimi merkezini ve saç ekimi yapabilecek doktoru bulmaktır. Saç ekimi fiyatı belirlenirken kadın erkek diye bir ayrım yapılmamaktadır. Saç ekimi uygulamasında kadınlar için farklı yöntemler kullanılması mümkün değildir erkekler için aynı şekildedir. Saç ekimi işlemi son yıllarda çok yoğun olarak yapılmakta ve hastadan hastaya saç ekimi uygulamasının fiyatları değişmektedir. Buna neden olan tek sebep ise saç ekimi merkezinin nerede olduğu gibi durumlardan kaynaklanmaktadır.

Saç ekimin işleminde fiyatların farklılığında en önemli olan saç ekimi merkezlerinin nerede olduğudur. Bazı semtler de çok daha elit kesim olmasında dolayı fiyatlar da ciddi farklar görülmektedir. Bu husus yapılan işin kalitesini belirlememektedir. Kaliteli, deneyimli ve işinin ehli bir ekip ile çalışmak için çok para harcamanıza gerek yok sadece kısa araştırmalar yaparak en iyi referansa sahip olan saç ekim merkezini seçmek çok daha kolay ve iyi olacaktır. Saç ekiminde en başta yapılan bir hata sonraki süreçte de saç çıktıktan sonra da sorun yaşamanıza neden olabilir. Saç ekimi fiyatların da sonra olarak net fiyat alabilmek için en iyi yapacağınız şey gidip bir saç ekimi merkezinden ücretsiz saç analizi yaptırıp saç muayenesi yaptırmak için saç ekiminde net bir fiyat alabilirsiniz.

Saç ekimi fiyatların da sizin için en sağlıklı olan kesin fiyatı alabilmeniz için saç analizinizi yapan uzmanın kararı verecek size en uygun yöntemi belirleyerek en iyi sonuca ulaşırsınız.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba bende saç ekimi yaptırmak istiyorum eşimi zorla ikna ettim biraz araştırma yaptım saç ekim işlemi güzel sonuçlar vermiş kötü sonuçta verecek olsa yaptırmak istiyorum eşimle aramız çok kötü oldu bu yüzden ama şimdi elimde bir forsat var ve bunu değerlendirmek istiyorum..

    Yaa bana saç ekimi fiyatını söyleyecek kimse var mı? Hiçbir saç ekim sitesinde net bir fiyat vermiyorlar.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.