Kişilerin kendi yağından elde edilen kök hücre enjeksiyonu, hem saç dökülmesini önlüyor, hem de kellik sorunu yaşayanlara etkili bir geri dönüş sağlıyor.

Kök hücre ile yapılan beslenme ve üzerine gerçekleştirilen saç ekimi sonrasında dramatik farklılıklar gözlemliyoruz. Her şeyden evvel saç ekimi sürecinde hastanın kendi yağını kullandığımız için, dışarıdan herhangi bir kimyasala gerek kalmadan saç ekimi alanını hem işleme hazır, hem de az evvel değindiğim gibi aktif hale getiriyoruz. Zaten ‘Organik’ isminin verilmesinin sebebi de budur, saf, kendi bedeninden alınan kök hücre. Ekim süreci gerçekleştikten sonra hasta kök hücrenin tüm avantajlarını görmeye başlayabilir. En başta yara iyileşmesi son derece hızlı yaşanır. Ekilen saçların tutunma oranı ciddi seviyelere çıkar. Daha çok verim, daha kısa sürede sonuç alınıyor. Ekilen saçlar uzadığında ise, gür, sağlıklı ve en önemlisi en doğal görüntüyü veriyor.

Yağdan elde edilen yağ enjeksiyonu sonrasında, dökülmelerin azaldığı, hatta durduğu, canlı, dolgun ve çok daha sağlıklı bir saç bütününe sahip olunduğu gözlemlenebilir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.