saç ekimi fiyat ları’nı öğrenmek için bu sayfadasınız. saç ekimi fiyat ları artık çok ucuzladı ve hemen herkes saç ekimi yapıyor. Fiyatlar çok ucuzladı hemen her kel saç ekimi yapıyor ve yapanların sayısını hergün hızla artıyor. Siz değerli ziyaretçilerimiz saç ekimi fiyatını öğrenmeniz için mutlaka iletişim formunu doldurun bize gönderin, sizi uzmankişi ler arasın ve saç ekimihakkında her türlü bilgiyi versinler.

Saç Ekimi Maliyeti Neye Göre Değerlendirilmektedir?

Saç ekimin de net bir fiyat uygulaması söylemek pek mümkün değildir. Saç ekim merkezine ilk görüşmeye gittiğiniz de uzmanınız size saç muayenesin den sonra yapılacak işlemler hakkın da genel bir bilgi verir ve kaç seans gerekli, hangi yöntem uygulanacak, nasıl malzemeler kullanılacak bu gibi konular da kesin bir netliğe ulaşıldıktan sonra size saç ekiminizin maliyeti hesaplanır ve söylenir.

Ek seans gerekli olup olmadığı saçınızın analizi yapıldıktan sonra belli olur ve bu yoğunluğk az ise ek seans gerektirebilir bu da ek bir maliyet demektir. Saçınızın yoğunluğu çok ise tek seans ta istenilen saç kökleri alınır saçsız bölgeye nakledilir ise ek seans gerektirmez ve maliyeti çok daha düşük olur. Saçlı bçlge çok fazla saçsız bölge çok az ise bu noktada maliyet diğer saydıklarımız ile kıyaslanamaz kadar az olur.

Hem işlem kısa sürer hem ek seans gerektirmez bu sayede hem daha az maliyet hem daha az zaman harcamış olursunuz. Pahalı ya yapan saç ekim merkezi çok iyidir anlamına gelmemektedir. Bu nokta da en önemli olan uzmanın çok iyi ve geçerli referanslara sahip olması gereklidir. Çok iyi uzmanlar size zahmet vermeden belirlenmiş olan fiyat standardını aşmadan en iyi hizmeti vermelidir.

Siz kurumunuzu seçerken de çok titiz davranmalısınız. Saç ekimi basit bir işlem gibi düşünülebilir fakat hem yapılış aşaması hem de yapılan ortam gibi çok önemli hassasiyet gerektiren durumlar söz konusudur. Saç ekimi yapan kurumlar kesinlikle operasyonu ameliyat ortamın da uygulamalı ve kullanılan malzemelerin de kişi ye özel ve siteril olması na özen gösterilmelidir. Saç ekimi yapan uzmanın belgesi saç ekim merkezi ve ya saç ekimi yapan hastanelerin bu işi yapmak için yeterli izin belgeleri kesinlikle eksiksiz olmalı bu nokta da çok iyi araştırmalı ve dikkatli olmalısınız. Merdiven altı tabirli olan yerler size çok ucuza yapar ama izin belgeleri olmadan çok sağlıksız ortamlar da uygulama yapmaktadırlar bu gibi yerlere sakın aldanmayın.

9 YORUMLAR

 1. Benim saçlarım baya döküldü sadece yanlar ve ense bölgesi duruyor saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ama saçsız bölgem fazla olduğu için saç ekim fiyatının pahalı olacagından korkuyorum ve bir türlü saç ekim merkezlerine gidip görüşme yapamıyorum..

  Acaba ortalama ne kadar olur ücreti bilgisi olan varmı ?

 2. @Ersoy Bey Saç ekimi ile ilgili fiyat bilgisi nette pek bilgi bulamazsınız pek bilgi derken net bir rakam konusunda söylüyorum saç ekimi merkezlerinin sitelerinde bile net rakam vermezler çünkü saç ekimi ücreti kişiye göre değişmektedir. Saç ekiminde greft sayısı, saç ekimi merkezinin kalitesi, makinlerin kalitesi buna benzer şeyler fiyata etki eder.

  Örneğin ben gecen yıl saç ekimi yaptırdım ve benimki 5.000 tl tuttu.

 3. Ben beş yıl önce saç ekimi yaptırdım ve şimdi saçlarım çok iyi durumda tekrar dökülmede olmadı rahatım yani kısacası bu.

  Saç ekimi fiyatlarının neye göre değişiklik göstereceğini site yetkilileri çok iyiy şekilde bütün ayrıntılarıyla açıklamışlar bunların dışında bir değişiklik kesinlikle olmaz…

 4. Selam. Bende saç ekimi yaptırdım 3 yıl önce saçlarım şuan için çok iyi durumda.

  Diyeceğim şu saç ekimi yaptırmış biri olarak bu yazı hakkında diyecek hiç birşey yok eksiksiz ve tam bir anlatım olmuş emeğinize sağlık.

  Saç ekimi yaptıracak arkadaşlar tereddütsüz saç ekimi yaptırabilirsiniz.

 5. Saç ekimi ücreti değişiklik gösteren birşeydir. Herkesin saç ekimi fiyatı birbirinden farklıdır. İki kilo elma ile üç kilo elmanın fiyatının farkı gibi artı saç ekimi yaptırdığınız kliniğin kalitesindende değişiklik gösterir. Bunun için saç ekimi fiyatları ile ilgili en güzel yanıtı doktorunuzdan alırsınız…

 6. Saç ekiminin fiyatı ne kadardır ? Sorununun cevabını ne şekilde öğrenebilirim diye soracak olursanız. Bu sektörde saç ekimi fiyatlarını internet sayfası üzerinden bildirmek sağlık bakanlığı tarafından yasak edilmiştir. Bu nedenle saç ekimi fiyatlarını saç ekim merkezlerinin internet sitelerinden öğrenemezsiniz. Öğrenebileceğiniz yerler gene web üstünden tartışma yapılan bloglar, forumlar ve bilgilendirme maksatlı kurulmuş internet sitelerinden öğrenebilirsiniz.

 7. merhaba bu sabah avrupa tv de yapılan reklamınızda kellik bölgesınin genişliği önemli olmadığını, fue merkezlerinde tek fiyat olrak ekim gerçekleştığını dinledim. bu doğrumu yada malıyeti nekadar olabilir.

 8. sslm saclarım eskisı gıbı sık olucakmı ve kacgunde cıkar saclar yenı ekılenler ikınci bi ekme oluyomu ben şunu istemıyorum aralık olmasın saclarımda sık olmaısndan yanayım bılmem cvp beklıyorum tşk

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.