Saç ekimi, saçlı bölgeden alınan saç köklerinin saçsız bölgeye transferi işlemidir. Saç ekimi uygulamasında ekim için gerekli saç kökleri tamamen kişinin kendi saçlarından elde edilmektedir. Kafanın arka kısmında ensenin bölgesinin biraz üzerinde iki kulak arasında dökülmemeye kodlanmış saç köklerinden %70’i elde edilir.

Saç ekimi uygulaması neden önemlidir; Saç ekimi uygulaması ile saç dökülmesi yaşayan kişiler kellik sorunu ile karşı karşıya gelmeden bu sorundan kurtulabilirler. Saçları dökülmüş ve uzun zamandır kel olan bireylerde ekim işlemi sayesinde saçlarına tekrar kavuşabilirler. Saç dökülmesi esnasında saç ekimi yöntemleri arasında yer alan saç mezoterapisi ve saç prp yöntemi sayesinde dökülme engellenebilir.

En önemli saç dökülmesi yaşayan kişilerin psikolojisi bozulur, özgüvenlerini yitirirler, toplumdan uzaklaşırlar ve neredeyse insan içine çıkmak istemezler bütün bunların getirdiği stres de tamamen bunalıma sürükler saç dökülmesi yaşayan kişileri. Ancak saç ekimi ile tekrar saçlarına kavuşmaları bütün bu sorunların rahatlıkla üstesinden gelmelerini sağlar.

Saç ekimi yöntemleri ile saçlarınıza tekrar kavuşabilirsiniz, saçlarını tekrar tarayabilir, elinizi saçınıza rahatlıkla atabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Saç ekimi gerçekten önemli bir operasyon arkadaşlar kellik problemi olan herkes için bir çözüm haline gelmiş. Saç ekimi yaptıracak olan arkadaşlara buradan sesleniyorum ekim işleminden önce iyi bir araştırma yapın ve doktorunuzu iyi seçin başarı sonuç alabilmeniz için deneyimli ve başarılı bir doktora ihtiyacınız var.

  2. Saç ekimi işlemi gerçekten çok önemli bir durum arkadaşlar ben saç ektirdim ve şunu anladım ne kadar basit bir işlem gibi görünse de çok dikkat isteyen ve profesyonellik gerektiren bir operasyon.

  3. Saç neden önemlidir biliyor musunuz arkadaşlar saç dökülmesi insanın psikolojisini bozan bir problemdir ve bu problem gerçekten kişiyi insanlardan uzaklaştırıyor neredeyse. Saç ekiminin önemi işte burada saçlarınız dökülürken bir anda dökülmesi duruyor ve üstelik kafanız kel bir bölge kalmıyor.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.