Saç ekimi uygulaması her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte çok farklı boyutlara gelmiştir. Günümüz teknolojisi sayesinde saç ekimi operasyonları son derece doğal sonuçlar vermeye başlamış ve başarı oranı yükselmiştir.

Bireylerin ağrı ve acı hissi olmadan yaptıracağı saç ekimi operasyonları her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de alanında uzman olan doktor ve ekip tarafından gerçekleştirilmediğinde olumsuz sonuçları da beraberinde getirmektedir. Alınan bu olumsuz sonuçların geri dönüşü olmayabilir. Saç ekiminde doğal ve başarılı bir sonuç almak için iyi bir doktor ve saç ekimi merkezi seçimi bireyler için önemli bir gerekliliktir. Bireyler doktor seçiminde dikkatli olmalı ve doktorun yapmış olduğu operasyonları incelemedirler ve buna göre karar vermelidirler.

Ekim işlemini gerçekleştiren doktor ve ekibin dikkat etmesi gereken birçok faktör vardır. Doğal bir görünüm edilmesi için doktorun bu faktörlere dikkat etmesi gerekmektedir. Bireyle ancak bu şekilde başarıyı yakalayabilir. Uzman FUT veya FUE yöntemi ile aldığı saç köklerini, kanallara doğru bir şekilde yerleştirmelidir. Yani alınan köklerin yerleştirilmesi için açılan kanalların daha önceki mevcut saç kökleri ile aynı yönde açılması gereklidir ve kanallara yerleştirilen köklerde aynı şekilde yerleştirilmelidir.

Köklerin açılan kanallara doğru yerleştirilmediği takdirde kötü bir görünüm ortaya çıkacaktır. Bireyin yüzüne yakışır bir şekilde alın çizgisi çizilmeli ve bu çizgi ile saçlar ayırt edilmelidir. Bütün bunlar saç ekiminde doğal görünümün başlıca nedenlerinden bazılarıdır. Bu faktörlere doktor dikkat ettiği zaman saç ekimi uygulamasında doğal görünümün en iyi şekilde alınması yüksektir.

3 YORUMLAR

  1. Merhaba , ben Almanya’da yaşıyorum ve sae7 ektirmeye uzun dfcşfcnmeler neictesiyle karar verdim. Ve tabiiki f6nce bı fiyat almak istedim. Sorularım şf6yle :1. Resim e7ekip mail olarak gf6ndersem bana fiyat sf6yleye bilirmisiniz???2. Fiyat icinde ue7ak bileti varmi?3. Sae7 ektirme kae7 gfcn ie7erisinde tamamlanıyor ve ne kadar sfcrede eski haline geliyor???Sorularımı cevaplandıra bilirseniz sevinirim.Teşekkfcrler saygılar selamlar. -7Was this answer helpful?

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.