WordPresste bir yazı içerisine resim galerisi eklemek mümkündür. Yazı ekleme ... Resimler yüklendikten sonra gelen sayfayı aşağıdaki gibi düzenleyelim. Galeri ..

Saç ekimi ile ilgili aklınızda olan bütün sorularınızı seçtiğiniz saç ekim merkezi ve cerrah çok iyi cevaplamalı ve size karşı çok açık ve net olmalıdır.

Saç ekimi yapılan yer kesinlikle cerrahi bir müdahale olduğu için ameliyat ortamında bütün sterilize kurallarına uyarak yapılmalıdır. Saç köklerinde kanallar açılarak saç toplama ve ekim işlemi yapılır bu işlem de çok iyi koşullar da yapılmalıdır.

Herhangi bir enfeksiyon durumuna karşı bütün önlemler alınmalıdır. Her insan saç ekimi sonrasın da sağlıklı doğal bir görünüm elde etmek ister bunun en iyi şekilde olması için sizin yaptırdığınız saç  ekimi merkezine kesinlikle güvenmeniz gereklidir.  Saç ekimi merkezinin de güvenilir olmasına çok dikkat etmelisiniz.

Saç ekimi yapılan ortamın ameliyathane olup olmadığına veya ona en yakın bir sterilize ortam da yapılıp yapılmadığına dikkat etmelisiniz. Sizin bu gibi konular da dikkatli olmanız saçınızın ekim işleminden sonraki aşamada çok iyi sonuçlar elde etmesini ve çok daha sağlıklı saçlar çıkmasını çok büyük ölçü de etkiler. Saç analizini yapan cerrah sizin için en etkili en sağlıklı olan yöntem hangisiyse onu tavsiye eder ve sizin için en iyi sonucu hangi yöntem verecek ise o yöntemin uygulanması seçilir.

Saç ekimi işleminde en çok kullanılan iki yöntem vardır. Bunlar dan biri FUE diğeri FUT yöntemidir.

Cerrahın sizi ilk muayenesinde saç ekimi yapacağı yöntemi belirlemiş olması gerekmektedir. Bu yöntemler belirlendikten sonra saç ekimi işlemi sırasında saçınıza uygun olan en iyi yöntem seçilmiştir. Bu iki yöntem arasındaki farklar birinin çoklu birinin tek tek uygulanması yöntemleridir. Bu saç ekimi yöntemi kesinlikle ameliyat ortamın da kesinlikle uzman bir kadro ile yapılmalıdır. Saç ekiminden olumlu sonuç almanız için kesinlikle en iyi saç ekim merkezini veya en iyi hastaneyi seçmelisiniz.

Saç ekiminde iyi başarı elde etmiş ve referansları sağlam olan kaliteli hastane veya saç ekim merkezlerinde yapılmalıdır. Saç ekimi yapılan yerde kesinlikle ameliyat ortamına uygun şekil de ve steril olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konular da dikkatli olmanız sağlıklı bir saç ekimi yaptırmanıza sebep olur. Aksi taktirde saç ekimi yaptırıp saçlarım çıkacak eski haline dönecek diye beklerken daha kötü sonuçlar elde edebilirsiniz ve hayalleriniz suya düşer.

Küçük Bir Not: Her insanın düşündüğü ve önem verdigi gibi önce sağlık.

1 YORUM

  1. Selamlar… Saç ekimi amliyatında bencede saç ekimi mekezinin önemi çok büyük sonuçta bu da bir ameliyat ve enfeksiyon kapma oranı yüksek olan bir ugulama. Saç ekimi merkezlerinin ameliyathanelerinin steril olmaları ve saç ekimini yapacak olan doktorların işlerinin uzmanı olması gerekli ve daha önce bu işlemi yapmış olmaları gerekli ki bu deneyimleride işlerini en iyi şekilde yapmaları için etkendir… Benim saç ekimi yaptırmış birisi olarak görüş ve düşüncelerim bunlar..

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.