Saç Dökülmesi Tedavileri ve Saç Ekim Yöntemleri Kalın saçların incelmesi kellik başlangıcı mı? Ya da belki önemli saç dökülmesi yaşanmıştır. Her ne aşamada olursanız olun bu saç dökülmesi tüketici rehberi en etkili tedavi seçeneklerini belirlemenize yardımcı olur.

Saç Nakli Saç nakli kişinin özgüvenini ve kendine saygısını artırır. Bu nedenle her yıl 18.000 ‘den fazla erkek saç nakli yaptırır. Geçmiş yıllarda yapay görünümlü saçlar bulunmaktaydı. Bugünün doğal saç nakli teknikleri kozmetik cerrahinin temelini oluşturur. Bu teknik hem kadının hem de erkeğin doğal saç görümüne kavuşmasını sağlar.

Kadınlarda Saç Dökülmesi Çoğu insan kelliğin bir erkek sorunu olduğunu düşünmektedir. Türkiye’de 5 milyondan fazla kadın aşırı saç dökülmesinden şikâyetçidir. Kadınlarda saç dökülmesinin genetik ve şekillendirmeden de kaynaklı birçok farklı nedeni vardır. Ama günümüzde çok etkili tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu tedavi yöntemleri kadın saç dökülmesini artık önlemektedir. Bu yöntemlerin yanı sıra Latisse kirpik büyüme tedavisiyle dolgun ve koyu kirpiklere sahip olabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Saç ekimi konusunda bi çok araştırma yaptım kocamın saçları döküldü ve saç ekimi yaptırmasını istiyorum çoğu insan babam sanıyor ay yok böyle bişey kac gündür saç ekimi yaptırması konusunda baskı yapıyorum ve biraz da araştırmak istemi ve saç ekimi gerçekten çok ilerlemiş neredeyse olumsuz sonuçlar alınmamış birde bu yazıyı okuduktan sonra eşimi saç ekimi uygulamasını kesinlikle yaptırması gerektiğini düşünüyorum…

  2. Kellik kervanına girenlerden biride benim biraz araştırma yaptım saç ekiminde en iyi ve güzel sonuç veren yöntemin FUE yöntemi olduğunu okudum FUE yöntemi ile saç ekimi yaptırmam gerçekten iyi olurmu acaba birde sormak istedim.

  3. Slm bende saç ekimi yaptırmak için kollarını sıvayanlardanım ve yaptıgım araştırmalara göre saç ekimi uygulaması gerçekten çok ilerlemiş saç ekimi yöntemlerinden öne çıkanları araştırdım ve büyük çoğunluk olumlu sonuç almış gördüğüm o ki kellik tarih olmuş artık…

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.