Türkiye ve Türk erkekleri saç ekimi işleminde bir numara oldu diyebiliriz. Saç ekimi uygulamasında Pazar büyüdükçe bu alanda Türkiye’de yetişen uzman doktor sayısı dünyanın zirvesine ulaştı. Saç ekimindeki üstün başarılarda doğal olarak bu durumu tetikledi. Saç dökülmesi son yıllarda erkeklerin korkulu rüyası ortalama olarak erkeklerin yarısı saç dökülmesi problemi yaşıyor ve bu problemden kurtulmak için uğraşıyorlar.

Türkiye’de saç ekimi yaptıran kişilerin sayıları da arttı artık saç ekimi yaptırabilmek için çok büyük paralar harcayıp başka ülkelere gitmeye gerek yok bizim ülkemizde de çok güzel sonuçlar alınan saç ekim merkezleri bulunmakta.

A.B.D bir yıldır saç ekimi tedavisi için harcanan rakam 1 milyar dolar civarında, Türkiye’de yapılan başarılı tedaviler harcanan saç ekimi fiyatlarının son derece cazip bir miktar olması sebebiyle ülkemizce ve dünyanın birçok yerindeki saç dökülmesi yaşayan kişiler için umut kaynağı olmuş durumda.

Ülkemizin saç ekimi uygulamasında başarılarının devamını dilerim, bu alana gönül vermiş saç ekim merkezleri, hastane ve plastik cerrahları kutlarım. Ülkemiz tıp konusunda da 1 numara olma yolunda büyük yollar aştı diyebilirim.

2 YORUMLAR

  1. Saç ekimi yaptırmak için araştırma içerisinde olanlardan biride benim tabiri caizse yıllar önce bende keller kervanına katıldım ve şimdi saç ekimi yaptırmak için işe koyuldum ve araştırmalarımda gördümki saç ekimi işleminde Türkiye saç ekimi konusunda baya yol almış ben ilk başlarda Türkiye de saç ekimi yaptırabileceğimi düşünmemiştim aslında ama yaptırabilirmişim bunu iyi anladım.

    Peki bana saç ekimi konusunda öneride bulunabilecek kimse varmı arkadaşlar?

  2. Türkiye her sektörde olduğu gibi saç ekimi uygulamasında da çok ileri seviyelere gelmiş durumda ben 3 yıl önce İstanbulda saç ekimi yaptırdım ve gerçekten çok güze sonuç aldım iyiki saç ekimi yaptırmışım.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.